Python Holidays 0.38 - en to sk translation catalogue (14 entries)

note: Independent Czech State Restoration Day.
en: Den obnovy samostatného českého státu
sk: Deň obnovy samostatného českého štátu

note: Good Friday.
en: Velký pátek
sk: Veľký piatok

note: Easter Monday.
en: Velikonoční pondělí
sk: Veľkonočný pondelok

note: Labor Day.
en: Svátek práce
sk: Sviatok práce

note: Victory Day.
en: Den vítězství
sk: Deň víťazstva

note: Day of Victory over Fascism.
en: Den vítězství nad hitlerovským fašismem
sk: Deň víťazstva nad hitlerovským fašizmom

note: Saints Cyril and Methodius Day.
en: Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
sk: Deň slovanských vierozvestcov Cyrila a Metoda

note: Jan Hus Day.
en: Den upálení mistra Jana Husa
sk: Deň upálenia majstra Jána Husa

note: Statehood Day.
en: Den české státnosti
sk: Deň českej štátnosti

note: Independent Czechoslovak State Day.
en: Den vzniku samostatného československého státu
sk: Deň vzniku samostatného československého štátu

note: Struggle for Freedom and Democracy Day.
en: Den boje za svobodu a demokracii
sk: Deň boja za slobodu a demokraciu

note: Christmas Eve.
en: Štědrý den
sk: Štedrý deň

note: Christmas Day.
en: 1. svátek vánoční
sk: 1. sviatok vianočný

note: Second Day of Christmas.
en: 2. svátek vánoční
sk: 2. sviatok vianočný
