Python Holidays 0.27 - en to nl translation catalogue (13 entries)

note: New Year's Day
en: Aña Nobo
nl: Nieuwjaarsdag

note: Carnival Monday
en: Dialuna despues di Carnaval Grandi
nl: De maandag na de Grote Karnaval

note: Good Friday
en: Bièrnèsantu
nl: Goede Vrijdag

note: Easter Sunday
en: Pasku di Resurekshon
nl: Paasdag

note: Easter Monday
en: Di dos dia di Pasku di Resurekshon
nl: Tweede paasdag

note: King's Day.
en: Dia di Rey
nl: Koningsdag

note: Queen's Day.
en: Dia di la Reina
nl: Koninginnedag

note: Labor Day
en: Dia di Obrero
nl: Dag van de Arbeid

note: Ascension Day
en: Dia di Asenshon
nl: Hemelvaartsdag

note: National Anthem and Flag Day
en: Dia di Himno i Bandera
nl: Nationale vlag en volkslied

note: Curaçao Day
en: Dia di Pais Kòrsou
nl: Dag van Land Curaçao

note: Christmas Day
en: Pasku di Nasementu
nl: Kerst

note: Second Day of Christmas
en: Di dos dia di Pasku di Nasementu
nl: Tweede kerstdag
